Gry strategiczne przeglądarkowe

Najlepsze gry przeglądarkowe

Pograj w najlepsze i najnowsze gry na przeglądarke. Tu zagrasz w wiele tytułów gier przeglądarkowych za darmo. Dołącz do naszej społeczności graczy, którzy lubią grać w super gry online. Rywalizuj o miano najlepszego zawodnika.

fajne gierki

Najlepsze gry strategiczne przeglądarkowe

Gry strategiczne przeglądarkowe to darmowe strategie online, w które można grać w Internecie bez instalowania żadnego oprogramowania. Trzeba się tylko zarejestrować na panelu danej gry. Strategie online są bardzo popularnym gatunkiem gier szczególnie wśród osób, którzy lubią logiczne myślenie i ustalanie strategii i taktyk wojennych. Przeglądarkowe gry strategiczne charakteryzują się ciekawą i wciągającą fabułą, która pozwala spędzić graczowi wiele godzin przy komputerze bez nudzenia się. Ilość misji i możliwości wyboru tutaj jest tak ogromna, że zainteresuje każdego użytkownika. Ładna grafika przyciąga oko i czyni grę strategiczną na przeglądarke jeszcze bardziej interesującą. W ten gatunek gier można grać na różnych urządzeniach mobilnych, takich jak tablet, smart fon albo laptop. Co więcej dany tytuł możemy uruchamiać z każdego miejsca w jakim się znajdujemy. Nie musimy się ograniczać i grać w te gry tylko w domu. Taką mobilność bardzo często wykorzystują młodzi ludzie, którzy grają w te gry w drodze do szkoły albo w przerwie między lekcjami. Nie musimy długo czekać aż gra strategiczna się załaduje, ponieważ trwa to dosłownie kilkanaście sekund. Duża ilość postaci oraz plemion, którymi możemy dowodzić to główna cecha strategicznych gier przeglądarkowych. Rozgrywka wieloosobowa oraz możliwość zawierania sojuszy to kolejna cecha, która sprawia że w strategie gra tak duża liczba osób.
Najlepsze gry strategiczne przeglądarkowe przeznaczone są dla osób, których fascynuje dowodzenie oraz budowa od początku prawdziwego imperium. Na samym starcie gracz wybiera sobie nację, która będzie kierował. Należy pamiętać, że każda charakteryzuje się odrębnymi umiejętnościami i sztukami walk. Następnie naszym zadaniem jest stworzenie pięknego i potężnego królestwa, które będzie w stanie obronić się przed każdym najazdem wroga. Swoją potęgę możemy budować w oparciu o posiadane surowce i minerały takie jak: drewno, złoto, srebro, żelazo albo miedź. Do rozbudowy naszej posiadłości potrzebne będą specjalistyczne budynki oraz pomieszczenia, w których będziemy gromadzić nasze materiały budowlane i je wydobywać. Musimy postawić odpowiednią ilość kopalni aby sprostać naszemu zapotrzebowaniu. Strategie przeglądarkowe to przede wszystkim walka z innymi plemionami. Niezbędne okaże się stworzenie silnej i gotowej na wszystko armii. To ona będzie walczyć i zdobywać nowe terytoria oraz bronić naszych ziem. Ważnym czynnikiem jest umiejętne obmyślenie dobrej strategii, aby jak najlepiej wykorzystać jej umiejętności waleczne. Ważną rzeczą w każdej grze strategicznej przeglądarkowej jest zapewnienie dobrobyt naszym mieszkańcom. To z ich pomocą zdobędziemy upragniony cel jakim jest przejęcie panowania i zostanie prawdziwym imperatorem oraz władcą.
Nasza strona internetowa to najlepsze i najnowsze gry strategiczne online. Codziennie dodajemy do naszego spisu gier nowe strategie na przeglądarkę. Każda gra posiada swój indywidualny opis i zdjęcia, które pozwala graczowi zapoznać się z nią. To portal stworzony dla osób, które lubią obmyślać różne zagrania i taktyki, aby wygrać daną bitwę.

info

Znajdujesz się na stronie, gdzie pograsz w najlepsze gierki na przeglądarke. Przygotowaliśmy dla was wielki wybór gier przeglądarkowych. Graj we wszystkie gry online, które ci się spodobają razem ze swoim przyjaciółmi. Ruszaj do akcji. Super przygoda czeka.

Najczęściej grana

tribal wars
khan wars

Masz do wyboru jedną z wielu nacji. Każda posiada swoje indywidualne style walki. Korzystaj z nich tak, aby odnieść zwycięstwo w ostatecznej bitwie. Oprzyj się atakom i najazdom wroga oraz sam przeprowadzaj pełne pasji walki z udziałem swojej armii.

forge of empires

Przeniosłeś się do czasów epoki kamienia. Czeka na ciebie tutaj nie lada zadanie do wykonania. Przekształć małą osadę w prawdziwe i silne imperium. Zasiądź na tronie i przejmuj wszystkie ziemie należące do twoich rywali.

the settlers

To jedna z najsłynniejszych gier strategicznych w wersji online. Rozbuduj swoją mieścinę przy użyciu surowców i minerałów. Jednak pamiętaj, że ich zasoby są ograniczone i aby zrealizować swój cel musisz nimi dobrze zarządzać.

goodgame empire

To wspaniała gra, w której stoczysz wiele fascynujących bitew. Nacieraj na wrogie armie rywali ze swoim dzielnym i ogromnym oddziałem żołnierzy. Strzelaj z potężnych dział. Przeistocz się we władcę absolutnego. sam decyduj o losach twojego zamku.

elvenar

W świecie gdzie żyją elfy i ludzie należy umiejętnie postępować, aby zapanował między nimi porządek. To od ciebie zależy jak potoczą się ich dalsze losy. Rozwijaj intelektualnie i technologicznie swoich mieszkańców. Zbuduj im osady i budowle, aby mieli się czym poszczycić.

tribal wars

Walka właśnie się zaczęła, a ty zostałeś mianowany na dowódcę twojej arami. Przemierzaj z mieczem w ręku i opracowuj wspaniałe strategie, które pozwolą ci na odniesienie zwycięstwa. Ćwicz swoją armię, aby była jeszcze bardziej doskonała.

imperia online

Tu nie ma miejsca na błędy. Wrogi przeciwnik właśnie ciebie zaatakował, a ty musisz sprostać temu wyzwaniu. Stwórz potężne wojsko składające się z licznych wojowników, które odeprze atak wroga. Walcz z setkami innych graczy w tej ciekawej grze online.

pirate storm

Jesteś kapitanem statku na morzu. Właśnie zaatakowali ciebie piraci. Walcz z nimi o swój okręt. Odkrywaj nowe lądy i nieznane dotąd ziemie. Przejmuj skarby pokonanych kamratów. Żegluj na morzu i odnoś kolejne chlubne zwycięstwa.

terra militaris

To walki wielkich oddziałów. Stań się członkiem jednego z nich i walcz o honor i łupy. Przejmij kontrole nad pobliskimi terenami. Pamiętaj, że każdy chce ciebie pokona, dlatego poświęć czas na trening swoich żołnierzy.

stronghold kingdom

W średniowiecznym zamku często dochodzi do różnego rodzaju buntów. Ty jako władca musisz temu zaradzić. Zarządzaj swoim państwem w rozważny sposób, ale też planuj wyprawy twoich wojsk. Nie możesz przecież się ograniczać do tego co już posiadasz.

grepolis

Zamień swoje niewielkie miasto w prawdziwą i godną podziwu metropolię. Wykorzystaj różne typy budowli, aby sprostać temu zadaniu. Dokonaj rozwoju swojego terenu w sferze militarnej, technologicznej oraz gospodarczej.

travian

Do wyboru masz 3 nacje, którymi możesz kierować. Każda z nich posiada swoje wielkie zalety. Buduj swoje królestwo przy użyciu różnych surowców, jakie będziesz miał do rozdysponowania. Pamiętaj aby rozwijać strategiczne dla ciebie budynki i kopalnie.

heroes online

Zagraj w tą super karciankę online. Skompletuj swoją drużynę i obmyśl odpowiednią strategię w walce z innymi przeciwnikami. Dobierz twoim postaciom odpowiednie umiejętności i broń jakiej będą używać podczas pojedynków.

romadoria

Przenosisz się w czasy starożytnego Rzymu, w którym ciągle toczą się liczne wojny. Stwórz potężna armię, która będzie w stanie wygrywać każdą walkę. Korzystaj z różnych stylów bitewnych, które masz do dyspozycji.

ikariam

Twoje zadanie polega na rozbudowie małego miasteczka w prawdziwą, tętniącą życiem metropolię. Możesz do tego wykorzystać wiele budowli, jakie oferuje ci gra. Popisz się pomysłowością i daj chwałę swojemu ludowi. Zdobądź sławę dla twojego miasta.

anno online

Zaczynasz od miasteczka morskiego, które musisz uczynić wielkim miastem portowym. Przechodź przez kolejne etapy budowli, aby dojść do upragnionego celu. Handluj swoimi produktami, które masz w nadmiarze. Połącz kolejne wyspy ze sobą za pomocą drogi morskiej.

duel of champions

Pograj w tą super grę karcianą, gdzie liczy się odpowiednia strategia i umiejętności dobierania graczy. Stwórz wspaniała drużynę i korzystaj ze wszystkich mocy jakie mają jej członkowie. Prowadź liczne pojedynki i pokaż wszystkich kto zasługuje na wygraną.

Pograj również

elsword

Prowadź liczne pojedynki postaciami z anime.

star conflict

Przemierzaj galaktykę statkiem kosmicznym.

dark orbit

Walki w przestrzeni międzyplanetarnej.

khan wars

Podbijaj inne nacje i przejmuj ich ziemie.

my little farmies

Wciel się w farmera. Kupuj zwierzaki do zagrody.

crossfire

Zgarnij każdego kto znajdzie ci się na celowniku.

heroes online

Pojedynkuj się z innymi w tej super karciance online.

rising cities

Zostań burmistrzem nowoczesnej metropolii.

Polecane gry

drakensang

Drakensang

big farm

Big Farm

taern

Taern

berserk

Berserk

tera

Tera

goodgame empire

Goodgame

o game

O game

star wars

Star Wars

Gry multiplayer

wargame 1942

Wygraj wojnę

the settlers

Wybuduj imperium

zmierzch bogów

Walka o pokój

undermaster

Zabawne stworki

tanki online

Strzelaj z działa

wizard 101

Zostań magikiem

stronghold kingdom

Przejmuj obce ziemie

unlimited ninja

Pojedynki ninja

na przeglądarke

Gry strategiczne

Gry przygodowe

Gry akcji

Gry rpg

Gry sportowe