Gry akcji

Najlepsze gry przeglądarkowe

Pograj w najlepsze i najnowsze gry na przeglądarke. Tu zagrasz w wiele tytułów gier przeglądarkowych za darmo. Dołącz do naszej społeczności graczy, którzy lubią grać w super gry online. Rywalizuj o miano najlepszego zawodnika.

fajne gierki

Najlepsze gry akcji

Gry akcji to darmowe gry, w które można pograć razem z kolegami w Internecie. Są bardzo lubianym gatunkiem gier wśród młodych osób. Charakteryzuje je szybkość rozgrywki oraz dużo ilość strzelania. Wspaniała grafika robi piorunujące wrażenie na odbiorcach. W grach akcji online fabuła nie jest zbyt skomplikowana. Na ogół naszym podstawowym celem jest szybkie pozbycie się wroga przy użyciu różnych dostępnych broni. Grywalność tych gier jest na bardzo wysokim poziomie. Podstawową zaletą gier akcji jest możliwość prowadzenia rozgrywki w trybie multiplayer. Jest to bardzo przydatna możliwość ponieważ, dzięki niej można grać w jednym czasie z setkami różnych osób na żywo w Internecie. Należy także pamiętać, że gra akcji to nie tylko zwykłe strzelanie, ale także podejmowanie odpowiedniej taktyki i strategii. Mówimy tu wówczas o strategicznych grach akcji. W większości gier z tego gatunku wcielamy się w komandosa, żołnierza, dowódcę albo policjanta, który musi wyeliminować wszystkich wrogów. Są to na ogół tajne misje, które są nam powierzane. Amunicja jaką możemy się posługiwać robi prawdziwe wrażenie. Każdy może używać do podczas misji różnych rodzajów karabinów, pistoletów, granatów albo noża. Gry akcji online oferują nam możliwość korzystania podczas zadania z samolotów, czołgów, wozów pancernych albo okrętów, co zwiększa atrakcyjność tych gier. Niewątpliwie wiele gier z kategorii akcja robi na każdym graczu wielkie wrażenie, ponieważ są to bardzo ciekawe gry, w które można grać nawet kilka godzin przed komputerem albo urządzeniem mobilnym.
Nasza strona to zbiór wielu gier akcji, w które każdy może pograć za darmo. Nie ma tu żadnego ograniczenia wiekowego. Kolekcja jest stale powiększana o nowe tytuły, tak aby sprostać oczekiwaniom wszystkich użytkowników. Misje są tak ciekawe a zarazem przeróżne, że zaciekawią każdego i nie pozwolą mu się nudzić. Gry akcji online to gry, w których dużo się biega, strzela, celuje do przeciwnika i to najlepsze to wszystko można robić grając w jednej drużynie z własnymi kolegami ze szkoły albo podwórka.
Mamy dla was tylko najciekawsze tytuły gier akcji. Przyłącz się do rozgrywki już teraz i poczuj co to znaczy prawdziwa akcja. Przeżyj niesamowite emocje i niezapomniane przygody. Bądź najlepszym snajperem spośród wszystkich. Ruszaj do akcji już teraz.

info

Znajdujesz się na stronie, gdzie pograsz w najlepsze gierki na przeglądarke. Przygotowaliśmy dla was wielki wybór gier przeglądarkowych. Graj we wszystkie gry online, które ci się spodobają razem ze swoim przyjaciółmi. Ruszaj do akcji. Super przygoda czeka.

Najczęściej grana

tribal wars
crossfire

Super strzelanka z pierwszej osoby. Wybierz swojego bohatera i wykonuj szereg ciekawych misji przy użyciu wielu broni, jakie dostaniesz do dyspozycji. Zlikwiduj każdego kto pojawi ci się na celowniku. Bardzo szybka gra sieciowa dla fanów dużej adrenaliny. Strzelaj do woli i zostań bohaterem.

world of warships

Zostałeś kapitanem okrętu wojennego i twoim zadaniem jest jak najszybsze pozbycie się statków wroga. Przy okazji ulepszaj swój statek w nowe rodzaje działek, które okażą ci się bardzo przydatne w bitwach na morzu.

skill

Jesteś komandosem z oddziału specjalnego i wykonujesz misje dla organizacji rządowej. Twoim celem jest pozbycie się wrogów, którzy maja na celu zdestabilizować sytuacje w twoim kraju. Masz mnóstwo broni do użycia. Daj sie wciągnąć w super strzelaninę z pierwszej osoby

war thunder

To wciągająca gra samolotowa, w której wcielasz się w pilota najlepszych na świecie myśliwców i bombowców. Wykonaj wszystkie powierzone ci zadania. Zabaw się w tej fajnej grze powietrznej z tysiącami innych graczy. Zdobądź najwyższe miejsce w klasyfikacji.

star conflict

Walka w kosmosie trwa w najlepsze. Przyłącz się do międzyplanertarnej bitwy. Pamiętaj, że każda twoja wygrana pozwala ci prowadzić coraz bardziej zaawansowane modele statków kosmicznych. Postaraj się latać każdym. Zniszcz przeciwnika, który znajduje się obok ciebie.

star wars

Walcz z ciemnymi mocami. Twoim celem jest pozbycie się każdego wroga i rozwijanie swoje postaci o nowe umiejętności. Choć to bardzo dobra strzelanka, położono również nacisk na ciekawą fabułę. Walcz mieczami świetlnymi i ucz swojego bohatera nowych sztuk walki.

world of tanks

Prowadź liczne kampanie czołgowe. Wybierz jeden z setki modeli czołgów i ruszaj niszczyć przeciwnika. Używaj działa do dobrych celów. Ulepszaj swoją maszynę do nowe dodatki. Graj w drużynie z kolegami albo naprzeciwko licznego grona innych użytkowników.

dark orbit

wybierz jedną z kilku dostępnych frakcji i zacznij walkę już teraz. Ruszaj po chlubę, honor i zwycięstwo. Wyeliminuj jak najwięcej przeciwników w tej fajnej grze kosmicznej. Sięgnij po miano najlepszego strzelca przestworzy.

ghost recon

Zostałeś powołany do specjalnego oddziału wykonującego tylko najtrudniejsze zadania o najważniejszym znaczeniu dla twojego kraju. Uzbrój swoją postać w dostateczną amunicję i ruszaj do akcji eliminować pojawiających się wrogów.

desert operations

To świetna gra wojenna, gdzie twoim zadaniem jest rozbudowanie swojej armii do niebotycznych rozmiarów, a następnie walka na wojnie. Zostań prawdziwym strategiem i wymyśl najlepsze rozwiązanie dla swojej armii. Zyskaj sławę i honor. Daj się poznać jako najlepszy dowódca.

tanki_online

Zasiądź za sterami prawdziwego czołgu. Walcz z działa i niszcz wrogie maszyny wroga. Masz wiele trybów rozgrywki i mnóstwo misji do wykonania. Wskocz na pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych czołgistów.

Pograj również

elsword

Prowadź liczne pojedynki postaciami z anime.

star conflict

Przemierzaj galaktykę statkiem kosmicznym.

dark orbit

Walki w przestrzeni międzyplanetarnej.

khan wars

Podbijaj inne nacje i przejmuj ich ziemie.

my little farmies

Wciel się w farmera. Kupuj zwierzaki do zagrody.

crossfire

Zgarnij każdego kto znajdzie ci się na celowniku.

heroes online

Pojedynkuj się z innymi w tej super karciance online.

rising cities

Zostań burmistrzem nowoczesnej metropolii.

Polecane gry

drakensang

Drakensang

big farm

Big Farm

taern

Taern

berserk

Berserk

tera

Tera

goodgame empire

Goodgame

o game

O game

star wars

Star Wars

Gry multiplayer

wargame 1942

Wygraj wojnę

the settlers

Wybuduj imperium

zmierzch bogów

Walka o pokój

undermaster

Zabawne stworki

tanki online

Strzelaj z działa

wizard 101

Zostań magikiem

stronghold kingdom

Przejmuj obce ziemie

unlimited ninja

Pojedynki ninja

na przeglądarke

Gry strategiczne

Gry przygodowe

Gry akcji

Gry rpg

Gry sportowe